Главная  >> Все статьи  >> Фен шуй на місяць кози (7 липня - 7 серпня)

7 липня 11:32 за часом в Україні настає місяць земляної кози. Правлячою зіркою місяця буде 3 – зірка сварок та скандалів.

Тема місяця – потенціал програшу в азартних іграх, втрата грошей через шахрайство.

Розумна поведінка - не брати участь в авантюрах, перевіряти ще раз джерела інформації, берегти паролі, і не вестися на провокації телефонних або інтернет-шахраїв.

Північний захід і захід – найнесприятливіші сектори. Їх відвідала річна та місячна зірка лих. Найкраще не використовувати. Якщо використовуєте, ставте коректор і намагайтеся не бути в згустку поганих енергій – на заході заходу, північному заході північного заходу, заході північного заходу та північному заході заходу – не нашаруйте погане на рівні великого та малого тайчі.

Якщо вхід до вашої квартири на північному заході або заході, не змінюйте нічого в житті, не беріть і не давайте гроші в борг.

Коректор - "сіль, вода, монети" або дзвеніти дзвіночком щодня.


Схід та південний схід – неприємні для здоров'я. У ці сектори прилетіла річна та місячна зірки хвороб. Тому, постарайтеся не використовувати схід та південний схід у своїх будинках – не спати на Сході, Південному Сході, не спати в кімнатах з дверима на сході, Південному Сході. Якщо не можете ухилитися, використовуйте коректор і посуньте ліжко з кута з поганими енергіями (Схід, Південному Сході, Захід, Північний Захід).

Найкращий захист від зірки хвороб – здати кров як донор, просто здати кров чи відвідати лікаря. Коректор – метал.

Північний схід – Ша боротьби мечів. Нездорова конкуренція, пограбування із застосуванням ножів, поранення гострими предметами, шкода дорослому чоловікові від юної коханки.

Спусковим гачком настання проблем можуть послужити плітки та наговори, тому тримайте язик за зубами і не давайте приводів для пліток, якщо використовуєте північний схід.

Обов'язково використовуйте коректор – бамбук у вазі чи солону воду.
 

Південь – юне кохання. Дуже люблю таку енергію і завжди раджу використовувати її дорослим парам для того, щоб освіжити почуття.

У підлітків виникає ризик небажаної вагітності, якщо вони перебувають на півдні.

Південь - також фінансовий сектор року, і його псує зірка пліток. Але від цього сектор не перестає бути фінансовим. Просто будьте обережнішими зі словами.

Південний захід – вагітний сектор. Якщо бажаєте стати батьками, працюйте над зачаттям.

Дуже хороша енергія для народження нових ідей для швидкого запуску нових креативних бізнесів. Успіх завдяки силі розуму.

Північ – найкращий фінансовий сектор липня. Багато щасливі події на тлі фінансового процвітання.
 

Безпека

Проводити багато часу
Уникати проводити час
Північ, Південний захід, Південь
Північний Захід, ЗахідКоректори

«Сіль, вода, монети» та/або дзвіночок (дзвонити щодня)
Захід, Північний Захід
Метал для захисту від хвороб
Схід, Південний схід
Солона вода або водний бамбук
для захисту від травм, операцій та пліток
Північний схід

Ремонти

Починати ремонт
Уникати починати ремонт
Північ, Південь1
Захід, Північний Захід

  

Вагітність. Для зачаття бути на південному заході або використовувати мікс півночі та південного заходу (північна кімната з дверима на південному заході, південно-західна кімната з дверима на півночі).

Для спальні вагітних весь рік не підходять північно-західні, східні кімнати та кімнати з дверима на сході чи північному заході.

У липні захід та південний схід також додає ризиків для вагітних. Якщо вимушені використовувати, ставте коректори.

Заборони для в'їздів та ремонтів, пов'язані з тилом будівлі. Не можна в'їжджати в новий будинок або квартиру, або починати ремонт у будинку або квартирі з тилом на 3 року або місяця, або 5 жовтий року або місяця, тилом на руйнівника року. 3 Ша у цій ситуації – це сектор у 90°. 5 - сектор 45°

У липні 2023 року не можна в'їжджати в будинки з тилом від середини південного заходу, на захід, північний захід і з тилом на схід.

Під тилом ми розуміємо напрямок, протилежний фасаду.

Багатоквартирний будинок має однаковий фасад і тил для всіх квартир, незалежно від того, куди виходять вікна квартири. Розглядаємо будинок як єдиний організм.


Багатство. Мобілі на півночі та півдні.

На півдні фігурка коня, на південному заході рослина або скарбничка з грошима.

Романтика Квіти в секторі Щура Північ 2 або коня Південь 2. Краще використовувати квіти з бутонами, які ось-ось розпустяться. Також можна ставити в потрібний сектор фото людини, схожої на партнера вашої мрії.

Просування для блогерів – працювати на півночі чи південному заході, надсилати повідомлення з півночі чи південного заходу.

Освіта. Північ чи південний захід – навчатися, поставити робочий стіл.

Кар'єра та подорожі – фігурка коня на півдні. Бути на півдні чи південному заході.

Допомога у вирішенні проблем – ставити мобілі, вентилятори у добрі дні та години – південний схід 1, південь 2.

Відчуття щастя - ставити мобілі, вентилятори у добрі дні та години на півночі 2.

Хороші години особисто для вас у будь-якому секторі можна вибрати за допомогою календаря активізацій«Мастеркласс по аудиту Фэн Шуй 2024» Дистанционный курс
Видео и презентация
Подробнее
 
«Фундаментальный Фэн Шуй» Дистанционный курс
Видео и презентация
Подробнее
 
«Ци Мен Дун Цзя. Чтение карты жизни» Дистанционный курс
Видео и презентация
Подробнее
 
«Бацзы 4 столпа судьбы для знатоков» Дистанционный курс
Видео и презентация
Подробнее

Автор

Инна Волкова
Инна Волкова

консультант и преподаватель

Консультант и преподаватель китайских наук о жизни. Играющий тренер :) Преподаю с 2009 года, консультирую дольше. Я практик. Предпочитаю консультировать по делу, т.е. разбирать ситуации и решать задачи. Четко, жестко, по существу... Подробнее